You are currently viewing Kapadokya’da Marry Me Evlilik Teklifi
Kapadokya Evlilik Teklifi,Kapadokyada Evlilik Teklifi,Kapadokya balon,Kapadokya Romantik Evlilik teklifi,Kapadokyada evlenme teklifi, Kapadokya Evlilik Teklifi 2023,kapadokyada şampanya,kapadokya evlilik Organizasyonu,Kapadokya Romantik Evlilik teklifleri,Kapadokya Şömine ile Birlikte Evlilik Teklifi,Balonda Evlilik Teklifi,Kapadokyada Balonlar,Benimle evlenir misin? Kapadokya,gün doğumunda evlilik teklifi, balonlarla Evlilik Teklifi,Balonlarla fotoğraf çekimi,fanus evlilik teklifi

Kapadokya’da Marry Me Evlilik Teklifi

Organizasyonun yapılacağı gün profesyonel ekibimiz saatler öncesinden hazırlıklarını yapacaktır. Daha öncesinde sizinle konuşup bir senaryo belirleyeceğiz. Bu senaryo bir otelin terasında çay kahve içmeye gideceğiz vs. tarzında olabilir.

Ardından belirlemiş olduğunuz saatte size göndermiş olduğumuz konumda sizleri bekliyor olacağız. Karşılamada ekibimizden bir arkadaş sizi girişte karşılayacak ve organizasyonun olacağı yere yönlendirecektir. Organizasyon yapılacak olan yere giriş yaptığınızda kırmızı halının olduğu bölümlerde volkanlar yanarak teklif organizasyonu başlayacaktır.

Ekibimizde yer alan arkadaşlar sizi organizasyon boyunca yönlendirecektir. Teklif, fotoğraf çekimi, çiçek takdimi, pasta kesimi,  şampanya ikramı şeklinde devam edecek organizasyon boyunca profesyonel fotoğrafçımız fotoğraflarınızı ve video kayıtlarını alacaktır. Organizasyon bittikten sonra sizleri uğurlayacak ve çekilen fotoğraf ve videoları klip haline getirim 10 gün içerisinde size wetransfer yolu ile göndereceğiz.

Bir yanıt yazın